Küçük Programlar 20 adet Kurulumsuz Yararlı Program


1 Numaralı Program
Web browserınız İnternet Explorer'da bulunan bütün kayıtlı şifreleri size gösteriyor.

2 Numaralı Program

Paper Notes - Masaüstünüze kısa notlar almanız için oldukça işlevli bir program.

3 Numaralı Program

Parçalayıcı - Her türlü dosyayı parçalara ayırmanızı (yani bölümlere ayırmanızı) sağlıyor.

4 Numaralı Program

PcSuper_Scanner - Bilgisayarınızda bulunan portları kontrol ederek hangilerinde güvenlik açığı olduğunu gösteriyor.

5 Numaralı Program

PDFproducer - .Txt uzantılı dosyalarınızı (metin dosyaları) PDF formatında kaydetmenize yarıyor.

6 Numaralı Program

ProductKey_1.03 - Bilgisayarınızda kayıtlı olan programların [Win.office vb.] serial kodlarını gösterir.

7 Numaralı Program

proses gösterici - ctrl+Alt+Del tuşlarına bastığınız zaman gördüğünüz çalışmakta olan program vb. yazılımları daha fazla ayrıntıyla sizlere gösteriyor.

8 Numaralı Program

QuickEdit - Txt. uzantılı metin dosyalarınızın birkaçını sekmelerde gezerek oldukça rahat bir şekilde düzenlemenizi sağlıyor.

9 Numaralı Program

Renk yakalayıcı - Masaüstünüzdeki her türlü görüntünün bir pixelinin sahip olduğu renk kodunu ve bu renk kodunun RGB değerlerini size gösteriyor.

10 Numaralı Program

Funnyvoice - Mikrofonunuz ile kaydetmekte olduğunuz kayıtlarda sesinizi inceltip kalınlaştırarak komik sesler elde etmenize yarıyor.

11 Numaralı Program

ShellMenuView_1.00 - Bilgisayarınızdaki yüklü programlar nedeniyle sağ tuş menüsüne otomatik eklenen seçenekleri dilediğiniz gibi kaldırmanıza imkan veriyor.

12 Numaralı Program

Startup_Control_Panel - Bilgisayarınızın her açıldığında yavaşlamasına neden olan yüklü programları - update uyarılarını - otomatik hatırlatmaları - güncellemeleri kaldırmanıza (kapatmanıza) yarıyor.

13 Numaralı Program

SubTitle_FPS_Converter - Eğer filmleri altyazılarıyle beraber izliyorsanız en uygun Framerateli altyazıyı bulmak oldukça zor. İşte bu program altyazıların Framerate'lerini değiştirmenize yarıyor.

14 Numaralı Program

traybar

TrayBar - Bilgisayarınızdaki başlat menüsü benzeri bir menüyü saatin olduğu yerde oluşturuyor ve istediğiniz (sık kullandığınız) programları bu menüye ekliyerek inanılmaz zaman kazanıyorsunuz. kesinlikle tavsiye edeceğim bir programdır. bu program sayesinde başlat menüsünü tıklamaz oldum :) takıldığınız yerde sinirsizanlatim.blogcu.com dan bana ulaşıp dilediğinizi sorabilirsiniz. gerçi program o kadar kolay ki yapamayacağınız birşeyin olacağını zannetmiyorum.


15 Numaralı Program

UnFREEz - Hareketsiz resimlerinizi (hareketli resimleri denemedim hiç) birleştirerek .gif haline getiriyor. bir slayt gösterisi gibi size sunuyor. hızını ayarlayabiliyorsunuz resimler gelirken. kullandığım bir programdır.

16 Numaralı Program

WindowSize - Web tasarımcılar için ideal bir program. sayfaların (web sayfaları vb.) farklı ekran çözünürlükleri için nasıl göründüğünü gösteriyor.

17 Numaralı Program

WinRipper - Bilgisayarınızda oyun oynarken ses ve müzikleri yakalamanızı ve dilediğiniz gibi kaydetmenize imkan veriyor.

18 Numaralı Program

WinUpdatesList_1.12 - Bilgisayarınızda kurulu haldeki windows güncelleştirme dosyalarını görmenizi sağlıyor.

19 Numaralı Program

Screen-It - Windowsta 2 tane masaüstü açıyo. tek tuşla diğerine geçiş yapabiliyorsunuz. 1 ve 2 tuşlarına basarak diğer ekrana geçiş yapıyorsunuz. gizli saklı işler yaparken birisi odaya girerse tek tuşla gizlenebiliyorsunuz yani :)

20 Numaralı Program

Skin_Bar_2000 - Klasörlerinize, internet explorer'a outlook'a ve tüm diğer pencelerelinize arka plan resmi koymanızı sağlıyor.

Tüm bu programların toplam boyutu sadece 774 kb. indirme adresi için
 TIKLAYIN


kafanıza takılan bir konu olursa yorum yapmaktan çekinmeyin..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !